[20 / 1 / ?]

No.7006559 ViewReplyReportDelete
Just bought a dozen store-brand eggs for 3.99.
>50 grams a servingx12=600gs
>=1.3 lbs
>= 3 dollars/lb

WTF eggs, you used to be cheap.